Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
sp_cializace:

Konference Možnosti úspěchu při podnikání s Čínou


Možnosti úspěchu při podnikání s Čínou

​První konference na téma „Možnosti úspěchu při podnikání s Čínou“ se blíží. Máte unikátní příležitost, účastnit se jednodenní konference, která se uskuteční v září 2012 a dává si za cíl poskytnut Vám nezbytné informace pro Váš úspěšný start nebo rozvoj podnikání s Čínou.

Proč právě konference „Možnosti úspěchu při podnikání s Čínou“?

Vzhledem ke stále rostoucímu vlivu čínské ekonomiky na evropský trh i zvýšení její podpory v krizi se zmítající evropské ekonomiky, je nezbytné se ve velmi krátké době začít zabývat myšlenkou spolupráce s čínskou ekonomikou nebo zahájení podnikání v Číně popřípadě s čínskými obchodními společnostmi.

Pokud Vás tato otázka zajímá a chcete se dozvědět ty nejlepší informace přímo od zdroje, tak je tato pozvánka na konferenci určena právě Vám.

Kdo jiný by Vám měl podat ty nejlepší informace než ti, kteří v Číně již podnikají, znají čínské obchodní a společenské prostředí, spolupracují s čínskými centrálními a místními orgány.

V průběhu konference vystoupí a podělí se s Vámi o svoje zkušenosti Vít Vojta, autor knihy „Čínský svět“, poradce a tlumočník. Zástupce čínské ambasády. Jitka Odehnalová, garantka kurzu Obchod a podnikání v Číně, v rámci vedlejší specializace Čínská studia vyučovaná na FMV, VŠE v Praze. Milan Sedlák, člen týmu EXPO 2010 odpovědný za provoz a prodej pavilonu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala tak Vás čekáme na konferenci „Možnosti úspěchu při podnikání s Čínou“.