Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
_evolnost:

Detektor lži aneb umění rozpoznat pravdu


Jednáte často s lidmi a potřebujete zjistit, zda vám lžou nebo naopak říkají pravdu? Myslíte si, že se vás lidé občas snaží oklamat, ale vy si nejste jisti, zda jim máte nebo nemáte věřit? Jsou pro vás někteří lidé těžko čitelní a vy nevíte, co si o nich myslet? V našem kurzu si osvojíte metodu, díky které lze velmi spolehlivě poznat, zda vám někdo lže nebo mluví pravdu. Jedná se o metodu, kterou vypracovali elitní profesionálové na odhalování lži – kriminalisté v Německu a Velké Británii. Lektor tohoto kurzu je bývalý policejní psycholog, který touto metodou několik let školil špičkové české kriminalisty a pomáhal jim odhalovat i ty nejzkušenější a nejmazanější lháře. Nyní to naučí i vás.

Pro koho je kur​z určen

Kurz je určen všem vedoucím pracovníkům, manažerů a podnikatelům, kteří se dostávají do situací, ve kterých se musejí spoléhat na svůj instinkt, zda někomu věřit či nikoliv. Ať už se jedná o obchodní jednání, komunikaci na jakékoliv manažerské úrovni, jednání s podřízenými, s klienty (ale samozřejmě i v osobním životě). Kurz je určen všem, kteří se již nechtějí nechat obelhávat.

Co vás naučíme

Po skončení kurzu budete umět odhalit lživé tvrzení s přibližnou 95% pravděpodobností (běžná hodnota se u téměř všech lidí pohybuje kolem 50%). Tento kurz nenabízí žádný laciný návod ve stylu „sáhnul si na ucho, proto lže“, ale nabízí propracovanou metodu odhalování lži, která spolehlivě funguje jak v policejním, tak manažerském či jiném prostředí. Naučíme vás specifický způsob přemýšlení, který je nutný k odhalování lhářů. Naučíte se taktické zásady pro vedení rozhovorů s lidmi tak, abyste mohli lež a pravdu odhalovat, aniž by si „posuzovaný“ všimnul, že je právě na detektoru lži. V neposlední řadě si osvojíte dovednost, která je k odhalování lži nutná – naučíte se, jak správně lhát. Jen špičkový lhář může být špičkovým detektorem lži.

​Osnova kurzu

  • Mýty a tradiční představy o odhalování lži
  • Testování schopností rozpoznání pravdy a lži
  • Praktický rozbor pravdy a lži pomocí videonahrávek lhářů
  • Analýza narativní struktury vyprávění
  • Nácvik jednotlivých bodů analýzy
  • Taktické zásady pro vedení rozhovoru za účelem odhalení lži
  • Strukturální zlom a neverbální podněty
  • Odhalování zkušených lhářů
  • Odhalování částečných lží a polopravd u velmi zkušených lhářů
  • Nácvik správného lhaní – jak působit věrohodně při lhaní