Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
d_kumentace:

Osobnostní rozvoj


Nejčastější omyly VŠ studentů při hledání práce

Prázdniny jsou u svého konce a pro žáky a studenty to znamená jediné – kolotoč povinností, testování znalostí a domácích úkolů. Ti, kteří svou „studijní kariéru“ ukončili vysokoškolským titulem, čeká zapojení se do pracovního procesu. Proč jsem neuspěl u pohovoru? Spousta vysokoškoláků se však dopouští nejrůznějších chyb a omylů, díky kterým zůstávají na úřadech práce. Pojďme se podívat na ty nejčastější z nich, kterých se VŠ uchazeči o zaměstnání dopouštějí.

Omyl č. 1 – čekají na mě s otevřenou náručí

Klid doma a v práci

Chcete se cítit pohodlně a sebejistě? Každé ráno vstávat s radostí a vítat slunce s úsměvem na tváři? Na konci dne klidně usínat, bez jakýchkoliv negativních myšlenek v hlavě? Mít rodinu, kde slovo hádka chybí ve Vašem rodinném slovníku? Je to možné! Stačí pouze pochopit správný životní styl a to, že za všechno si můžeme my sami.

Každý člověk je jedinečný a každý má v něčem náskok nad ostatními. Jak se stát úspěšným a spokojeným právě se svým životem? Jaké vlastnosti byste měli rozvíjet pro dosažení tohoto cíle? Chcete být zdravý, mít šťastnou rodinu, nebo vydělat mnoho peněz? Priority každého jedince jsou různé, stejně jako silné stránky jejich osobností.

Osobnostní rozvoj

Objevte, co se ve vás skrývá! Naučíme vás rozvíjet své schopnosti, vydat se na cestu k úspěchu a chránit vaši duševní pohodu v náročném pracovním světě. Agentura Produca pro vás připravuje kurzy osobnostního rozvoje – ten nejlepší první krok pro změnu vašeho života! Bojujete se stresem či s úrovní svého temperamentu? Chcete se stát vůdčí osobností, naučit se plánovat svůj čas nebo se rychle rozhodovat? To vše jsou úkoly pro kurzy osobnostního rozvoje! Kurzy Produca se konají ve vlastním zázemí buď v Brně, nebo v rekreačním středisku Kořenec.

PřílohaVelikost
PDF icon Osobnostní rozvoj, PRODUCA, s.r.o.330.81 KB