Professional Education
Požární ochrana

Naše kurzy vás provedou celou problematikou požární ochrany. Můžete začít jednoduše Zákonem o požární ochraně přes školení až po dokumentaci k požární ochraně. Znáte a orientujete se v základech požární bezpečnosti staveb? To vše a ještě mnoho dalších užitečných rad jsme si pro vás připravili v našich kurzech k požární ochraně.


Sleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
prezentac_:

Požární ochrana


Požární prevence

Požární ochrana je velmi rozsáhlým oborem, který zasahuje téměř do každé oblasti lidské činnosti. Každý z nás se chce cítit bezpečně nejen doma, ale také v zaměstnání nebo na veřejných místech, jako jsou nemocnice, nákupní centra, multikina či hudební festivaly. Nechceme být ohrožováni něčí nezodpovědností a nezájmem. Proto je důležité, abychom pokládali pravidla požární bezpečnosti za logické řešení, které se vždy vyplatí, protože hlavním smyslem je chránit naše životy a majetek.

Jak předcházet požárům

Požární prevence vychází ze základního principu, že každý je povinen počínat si tak, aby nezavdal příčinu ke vzniku požáru, neohrozil život a zdraví osob, zvířat a majetek. Ten kdo má zájem předcházet požárům na pracovišti, si musí být vědom toho, že prevence před požáry je široký soubor opatření, která spolu vzájemně souvisí a zanedbáním některé součásti může být celý systém nefunkční a tedy neúčelný. Na co si tedy dát pozor?

Ing. Pavla Tománková

Důležitá témata požární ochrany:

  • požární bezpečnost staveb
  • pravidla požární bezpečnosti
  • preventivní opatření
  • rizika v podnikání
  • požární bezpečnost v podniku
  • požární prevence
  • jak předcházet požárům