Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
tempe_ament:

Manažerské dovednosti


Veronika Štaudová, Dis.

Jano, už jsem ti přece stokrát říkal, že takto s lidmi mluvit nemůžeš, pan Novák je důležitý klient a nesmíš s ním takto jednat! Seber se a zlepši to!“
Jana jde ke stolu, nasadí si headset a znovu udělá tu stejnou chybu. Supervizor nevěří vlastním očím, vždyť jí to právě teď řekl!

Je vám tato situace povědomá? Stává se to u vás v callcentru často? Pomocí efektivního vedení zpětné vazby bude váš supervizor umět vysvětlit Janě, kde přesně dělá chybu, co od ní očekává a jak Jana dosáhne zlepšení. Vše si bude umět zdokumentovat pro případnou pozdější potřebu a také se naučí tomu, jak Janu motivovat k tomu, aby příště sama přišla požádat a o radu, když je v nesnázích s důležitým zákazníkem.

Manažerské dovednosti

Chcete zvládat všechny nároky manažerské profese, efektivně vést lidi a rozvíjet své schopnosti? Čekají vás v práci nové úkoly, nebo si chcete osvěžit klíčové znalosti? Začněte s kurzy manažerských dovedností Produca! V našich svižných, inspirativních kurzech najdete všechny podstatné oblasti tvrdých (hard skills), měkkých (soft skills) či koncepčních dovedností. Dozvíte se, jak efektivně zacházet s časem a zabránit vyhoření, jak odhadnout a vést lidi ve svém týmu či jak pečovat o významné zákazníky. Kurzy manažerských dovedností Produca jsou určeny pro všechny úrovně managementu. Do kurzů zahrnujeme i praktické nácviky, práci v týmu či vzdělávání formou workshopu. Samozřejmostí je pohodlné zázemí v našich vlastních prostorách a péče zkušených lektorů.

PřílohaVelikost
PDF icon Manažerské dovednosti, PRODUCA, s.r.o.330.21 KB