Professional Education
Komunikační dovednosti

Kurzy se zkušenými lektory nabízí aktivní mluvení, workshopy, maximální zapojení do výuky! Jednání s klienty v běžných ale i obtížných situacích pro vás budou hračka. Potřebujete správně prezentovat sebe, svoji značku, výrobky, dovednosti nebo svoji společnost, využijte naši nabídku školení. Zlepšete svou mluvenou angličtinu! Kurzy jsou na míru organizovány jak v českém tak i anglickém jazyce.


Sleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
prezentac_:

Komunikační dovednosti


Komunikační dovednosti

Využití typologie osobnosti v komunikaci s klientem. Skvělá prezentace. Zaujatí, aktivní posluchači. To vše získáte na kurzech komunikace v angličtině či v češtině! Naučíme vás, jak úspěšně komunikovat a účinně využít sílu mluveného slova v jakékoli pracovní pozici, managementu či podnikání. Dozvíte se, jak se efektivně vyjádřit, udržet pozornost svých posluchačů a zajistit, že vás vždy pochopí.

Kurz Professional Communication Skills probíhá aktivně, formou workshopů, zkušebních rozhovorů, prezentací i brainstormingu. Vše, co se dozvíte, okamžitě využijete! V kurzu Jednání se zákazníkem v obtížných situacích vás zkušený lektor Mgr. Rudolf Hadrava naučí řešit vypjaté situace v komunikaci s klienty. Na praktických příkladech se také naučíte bránit proti manipulativním technikám či zvládat obtížné situace po telefonu.

PřílohaVelikost
PDF icon Komunikační dovednosti, PRODUCA, s.r.o.330.62 KB