Professional Education
Počítačová gramotnost

Ovládněte práci na počítači s kurzy počítačové gramotnosti! Zpracování textu, prezentace, databáze, administrativa – vše vás naučíme rychle, přehledně a s praktickými úkoly. Naučíme vás vytvářet webové stránky nebo vám je vytvoříme na míru. V kurzech praktické kanceláře vás naučíme jak propojit jednotlivé aplikace aby spolupracovaly a šetřily váš drahocenný čas.


Sleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 0 =
Vyřešte tuto jednoduchou otázku a napište odpověď. Např. pro 1+3 napište 4.

Počítačová gramotnost


Open Office Draw udělá i z vás uznávaného umělce

Jak již samotný název napovídá, Open Office Draw zastupuje v kancelářském balíku Open Office.org funkci kreslícího a grafického programu, díky kterému v sobě můžete objevit nečekané umělecké vlohy. Program je určen pro práci s vektorovou (nikoli bitmapovou) grafikou a s jeho pomocí vytvoříte nejrůznější 2D a 3D objekty, které je možno snadno upravovat, doplňovat, měnit nebo jinak editovat. Open Office Draw umožňuje kreslení tzv. ve vrstvách a skrývá mnohá zákoutí, která by bylo škoda neodhalit.

Open Office Draw aneb co vlastně umí?

Open Office Impress jako moderní prezentační nástroj

Potřebujete seznámit zaměstnance s budoucím směřováním firmy? Připravili jste nový podnikatelský záměr, který nelze charakterizovat pouhými čísly a prostým textem? Chcete vytvořit zajímavou firemní nebo studentskou prezentaci, která bude nejen vizuálně atraktivní, ale také informačně přínosná a pro obecenstvo zajímavá? Pak si na pomoc přizvěte profesionálního pomocníka Open Office Impress, se kterým můžete vytvářet poutavé multimediální prezentace pro ještě rychlejší a jednodušší pochopení konkrétní problematiky. Open Office Impress je další neodmyslitelnou součástí kancelářského balíku Open Office, se kterým dokážete opravdové zázraky nejen na poli firemním.

Webové služby

Vzdělávací středisko PRODUCA, s.r.o vám, mimo jiné, nabízí nejen vzdělávání v oblasti počítačové gramotnosti, ale nyní vám vytvoří i webové stránky na míru včetě zaškolení ve správě webového obsahu.

Nabízíme komplexní webové služby od anylýzy, návrhu řešení, realizace, optimalizace, zaškolení až po měření, technickou podporu, servis.

Potřebujete rychle vytvořit jednoduché webové stránky nebo snad navrhnout profesionální webovou prezentaci na míru? Neváhejte nás kontaktovat a získat od nás nabídku zdarma.

Počítačová gramotnost
Excel pokročilé techniky (MANN+HUMMEL Service s.r.o.)

Ovládněte počítač – v práci i pro volný čas! Počítačové kurzy Produca vám ukážou, jak na to! Nabízíme vám kurzy počítačové gramotnosti pro začátečníky i specializované kurzy, zaměřené například na práci s textem a prezentacemi. Naše počítačové kurzy jsou maximálně zaměřené na praxi – vše, co se naučíte, můžete okamžitě využít! Pracujeme s aktuálními verzemi nejrozšířenějších programů, se kterými se budete setkávat i na pracovišti. Kurzy počítačové gramotnosti pořádáme opakovaně v různých termínech, ve vlastních školících prostorách a s kvalitními lektory.

PřílohaVelikost
PDF icon Počítačová gramotnost, PRODUCA, s.r.o.332.29 KB