Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
3 + 11 =
Vyřešte tuto jednoduchou otázku a napište odpověď. Např. pro 1+3 napište 4.

Hledáte cestu, jak zvýšit svou efektivitu? – Myšlenkové mapy


Hledáte cestu, jak zvýšit svou efektivitu?

Už se Vám stalo, že ať děláte, co děláte, nemůžete s problémem hnout? Nenacházíte žádné logické východisko? Už se Vám stalo, že jste si informace o problému pečlivě zaznamenali, ale teď se v nich nemůžete vyznat a ta nejdůležitější myšlenka se v nich stále schovává? Už se Vám stalo, že Vás něco napadlo a než jste to stihli zpracovat, byla myšlenka fuč? Jestli jste alespoň na jednu z těchto jednoduchých otázek odpověděli ano, je na čase Vás seznámit se způsobem nelineárního zápisu informací. Se způsobem, který Vám umožní používání Vašeho mozku daleko efektivněji. Jde o problematiku tak zvaných myšlenkových map.

Myšlenkové mapy jsou současným fenoménem při zpracování problémů. Člověku přirozenou formou umožňují zaznamenávat a zpracovávat informace. Pomocí aktivního propojování obou hemisfér mozku pak informace nejen dostanou další rozměr, ale generují nové vazby a tedy nové pohledy na zpracovávaný problém.

Toho se dá velmi efektivně využívat jak pro řešení pracovních problémů, tak v osobním životě.
Pokud Vás tato problematika zajímá nebo si výhody myšlenkových map chcete prakticky vyzkoušet, neváhejte využít námi pořádaného kurzu „Myšlenkové mapy“. V něm se dozvíte, proč tomu tak je, prakticky si vyzkoušíte tvorbu myšlenkové mapy a najdete si prostor pro jejich praktickou aplikaci.

Na setkání s Vámi se těší tým PRODUCA, s.r.o.