Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
vla_tenec:

Aktuality


Rekvalifikační kurzy

Navštivte naše rekvalifikační kurzy a zvyšte si tak svoji možnost dalšího uplatnění na trhu práce. Rekvalifikační kurzy pořádáme v centru Brna a jsou akreditované Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy.

Nultý ročník – co od něj můžete čekat?

Jistě jste již slyšeli o možnosti studia tzv. nultého ročníku. V tuto chvíli je to aktuální téma především pro všechny, kteří neuspěli u přijímacích zkoušek na vysokou školu a chtějí nějakým způsobem vyplnit roční pauzu mezi studiem.

Co si představit pod pojmem nultý ročník?

Když se řekne nultý ročník, jedná se o jakýsi neoficiální název pro přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který zřizují vzdělávací agentury, ale také mnohé vysoké školy. Před tím, než si začnete nultý ročník vybírat, je důležité také zmínit fakt, že jsou tyto kurzy zpoplatněné – někde si budete muset připravit dokonce desetitisícové částky. Mezi nejžádanější kurzy patří přípravy ke studiu na právnických, lékařských a ekonomických fakultách.

V naší nabídce najdete široké spektrum vzdělávacích aktivit pro rozvoj Vašich zaměstnanců.

V kterékoli oblasti od počítačové gramotnosti až po osobnostní rozvoj a koučovací techniky Vám připravíme ucelený vzdělávací program zaměřený na konkrétní potřeby Vaší společnosti.

Jak se vyznat v nových verzích MS Office?

Pokud pracujete s aplikacemi Microsoft Office (MS Word, Excel a další), jistě vám neunikly změny v novějších verzích. Čím více máte zkušeností se starou verzí 2003, tím víc vás můžou potrápit nečekaně „zmizelé“ příkazy. Jak to vyřešit?

Praktická kancelář

Už jste se zamysleli nad otázkou, jak efektivně využíváte své aplikace v kancelářské praxi? Jaké činnosti pomocí kancelářských aplikací vlastně provádíte? Někdo se omezuje na psaní korespondence, jiný produkuje kvanta tabulek bez dalších vazeb. Někdo prezentuje problémy, jiný je raději posílá pomocí nějakého síťového kanálu.

Stránky