Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
_emperament:

Jak se vyznat v nových verzích MS Office?


Jak se vyznat v nových verzích MS Office?

Pokud pracujete s aplikacemi Microsoft Office (MS Word, Excel a další), jistě vám neunikly změny v novějších verzích. Čím více máte zkušeností se starou verzí 2003, tím víc vás můžou potrápit nečekaně „zmizelé“ příkazy. Jak to vyřešit?

Poraďte se s příručkou

Firma Microsoft připravila pro všechny, kterým dělá přechod mezi verzemi Office problémy, interaktivní příručku. Tento nástroj se věnuje každé aplikaci zvlášť a dá se využívat jak online, tak stáhnout do konkrétního počítače.

Interaktivní příručka má proti manuálům a nápovědám velkou výhodu: pomůže vám vyřešit konkrétní problém, bez složitého hledání a prokousávání manuálem. Okno příručky vám zobrazí aplikaci (například editor Wordu) ve verzi z roku 2003. Po zadání hledaného příkazu se zobrazí verze programu 2007 a příručka vám ukáže, kde v ní tento příkaz najdete.

Online pomocník

Každý program balíku Office má vlastní verzi příručky. Najdete je na oficiální stránce Microsoftu pod konkrétními odkazy:

    MS Word
    MS Excel
    MS PowerPoint
    MS Outlook

Přiručka pracuje s verzemi programů z roku 2007. A co když potřebujete zvládnout verzi 2010? Otevřete http://office2010.microsoft.com a vyhledejte „Umístění příkazů nabídek“. Vyberte výsledek »Umístění příkazů nabídek a panelů nástrojů v systému Office 2010« – na následující stránce se otevře výběr příruček.

Pomůcka ke stažení

Chcete mít k dispozici příručku i mimo internet? Stačí jít na stránku Microsoftu a vyhledat „interactive manual“. Ujistěte se, že máte nastavenou zemi původu jako Czech Republic, vyberte si požadovaný program a můžete stahovat. Nezapomeňte si zkontrolovat jazyk stahované příručky – je k dispozici i v češtině.

Ovládněte Office!

Dělají vám některé z programů Office stále problémy? Ztrácíte se ve složitějších funkcích? Pomůžou vám kurzy počítačové gramotnosti Produca!

Vyberte si kurz na míru – zpracování textu ve Wordu, práce s tabulkovým procesorem a další. Pod vedením certifikovaných lektorů se dostanete aplikacím „na kobylku“ během několika hodin. Ve správné kurzu si práci s aplikací vyzkoušíte v praxi, na podobných úkolech, které budete později řešit sami.

Nabídku kurzů včetně termínů najdete zde.