Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
termino_ogie:

Klid doma a v práci


Klid doma a v práci

Chcete se cítit pohodlně a sebejistě? Každé ráno vstávat s radostí a vítat slunce s úsměvem na tváři? Na konci dne klidně usínat, bez jakýchkoliv negativních myšlenek v hlavě? Mít rodinu, kde slovo hádka chybí ve Vašem rodinném slovníku? Je to možné! Stačí pouze pochopit správný životní styl a to, že za všechno si můžeme my sami. Pokud se budeme chtít cítit klidně, budeme se v tom případě tak cítit, jakmile však nějaká negativní myšlenka Vám pokazí den a Vy se na ní budete stále zaostřovat, můžete si být jistí, že i ostatní věci a Vaše plány se v tomto dni zhroutí a budou stát za nic. Tyto negativní zážitky s Vámi bohužel nezůstanou pouze venku, ale přenesou se s Vámi do Vašeho domova, místa kdy by ideálně měl být klid, bezpečí a pokoj. Toto je bohužel začátkem zavřeného kruhu, ve kterém vítězem je deprese a zničený duševní stav.

Jen si představte, všechny špatné emoce přínášíte z práce domů, kde se začínají shromažďovat. Následně se stává místo, kam si chodíte pro odpočinek a dobítí energie něčím, co Vás bude zahánět do větších problémů a depresí. Všechna negativní energie, které se za tu dobu nasbírá doma, Vás nyní bude doprovázet do práce, školy, na nákupy a kamkoliv, kde se ocitnete. Budete mít pocit, že život se zhoršuje a že rodina, která Vás miluje, již nefunguje tak, jak by měla v ideálu. Možná je nyní správný čas se zamyslet nad tímto problémem a včas se od něj preventovat? Souhlasíte s námi? V tomto případě doporučujeme navštívit naše kurzy Pozitivní psychologie v praxi, zaměřené na uschování klidu doma a v práci. Na nich se především naučíte, jak si správně naplánovat den, aby Vám přinásel pouze pozitivní emoce a slovo deprese se stala minulostí, co dělat v tu chvíli, kdy se Vám přihodilo něco špatného a myslíte si, že máte náladu zkaženou na celý den a mnoho jiného. Tak neváhejte a zapište se k nám co nejdříve, počet volných míst je omezen.

Na závěr pro Vás máme několik rad, kterými se můžete řídit sami, pro nabytí duševního klidu. Na začátku našeho seznamu je plánování dne. Udělejte si vlastní rozvrh a úkolníček na den. Věci které byste v tento den měli udělat a věci, které můžete bez problémů odložit na jindy. Vždy se jej držte a uvidíte, že myšlenky, týkající se toho, co jste ještě neudělali, nebo zapomněli udělat se samy vypaří a vaše hlava se vyčistí. Další radou je přestat se zbytečně frustrovat a znepokojovat kvůli různým maličkostem. Čím více se zbytečně frustrujete, tím se objem negativních myšlenek zvětšuje a následně Vás začíná ničit duševně zevnitř. Vždy kdy začínáte mít negativní myšlenky a emoce, pusťte si svojí oblíbenou skladbu, zkoukňěte seriál, či přečtěte knihu. Po chvilce věnování se jiní činnosti se negativní emoce vypaří a Vy o nich s úspěchem zapomenete. Dělejte si pravidelný úklid vlastní mysli. Proberte své problémy ze všech úhlů pohledu a zhodnoťtte, zda stress, který vyvolávájí vážně stojí za to. Mnohdy se rozhodnete pro opačnou odpověd a život se Vám drasticky zlepší. A jako poslední rada je vždy před tím, než vstoupíte do svého domu zanechat všechny negativní emoce před ním. Domů zajděte s čistou hlavou a úsměvem a následně pochopíte, že rodina a domov je to nejlepší, co můžete mít.