Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
pozorovat_l:

Open Office Impress jako moderní prezentační nástroj


Open Office Impress jako moderní prezentační nástroj

Potřebujete seznámit zaměstnance s budoucím směřováním firmy? Připravili jste nový podnikatelský záměr, který nelze charakterizovat pouhými čísly a prostým textem? Chcete vytvořit zajímavou firemní nebo studentskou prezentaci, která bude nejen vizuálně atraktivní, ale také informačně přínosná a pro obecenstvo zajímavá? Pak si na pomoc přizvěte profesionálního pomocníka Open Office Impress, se kterým můžete vytvářet poutavé multimediální prezentace pro ještě rychlejší a jednodušší pochopení konkrétní problematiky. Open Office Impress je další neodmyslitelnou součástí kancelářského balíku Open Office, se kterým dokážete opravdové zázraky nejen na poli firemním.

Co zvládne Open Office Impress?

S tímto nástrojem vytvoříte jednoduché i složitější multimediální prezentace, které je možno ozvláštnit animacemi, zajímavými přechody mezi snímky, videi nebo zvukem. Standardně tento nástroj pracuje s formátem ODP, ale poradí si i s formátem typickým pro MS Office PPT. Kromě toho lze vytvořenou prezentaci exportovat také do PDF, HTML nebo SWF. S Open Office Impress můžete do své prezentace kromě prostého textu a obrázků vložit také grafy, tabulky nebo vlastnoručně nakreslené malůvky. 

Open Office Impress aneb začínáme!

Pokud je pro vás tento nástroj novinkou, se kterou však plánujete brzké seznámení, dejte na rady průvodce, který se automaticky spustí po prvním otevření a ukáže vám, jak si poradit se svou první prezentací. Zjistíte, jak vytvořit první snímek, jak jej naplníte textem i to, jakým způsobem vložit obrázek nebo animaci. Svou práci můžete průběžně ukládat a následně exportovat do různorodých formátů. V případě, že ve světě Open Office nepatříte k úplným začátečníkům, můžete si průvodce vypnout jediným kliknutím. S Open Office Impress dostanou vaše představy konečně reálný tvar!