Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
9 + 8 =
Vyřešte tuto jednoduchou otázku a napište odpověď. Např. pro 1+3 napište 4.

Proč jsem neuspěl u pohovoru?


Vezměte si oblek, kostýmek, usmívejte se a snažte se o sobě říct jen to nejlepší. Tak by se daly shrnout všechny rady, které si můžete přečíst v časopisech a internetových poradnách. Podle těchto rad byste měli být přece na pohovoru úspěšní, ale proč tedy nejste? Proč vám nezavolali a ani si vás na pohovor nepozvali? Proč dali přednost jinému uchazeči? Vždyť jste přece pro to udělali vše…

Nabízíme vám nahlédnutí do toho, jak funguje výběrové řízení na pracovní pozici, ukážeme si, jak přemýšlí nadřízený a personalista, když si vybírá zaměstnance. V praktických kurzech Jak napsat životopis a motivační dopis a Pracovní pohovor nebudeme mluvit o teoretických obecných věcech, ale vyzkoušíte si reálné situace, které vás na pracovním pohovoru potkají nebo mohou potkat. Vyzkoušíte si také roli zaměstnavatele, který hledá pracovníka a podíváte se na celý pohovor z úplně jiného pohledu. Je pravda, že napsat životopis zvládne každý, ale každého na pohovor nepozvou. Napište si životopis tak, abyste se v něm co nejvíce prosadili, ukázali co umíte.

V dnešní době je také velmi diskutované téma tzv. ganderových rozdílů. Už se vás na pohovoru ptali, zda máte na hlídání dětí babičky, zda jste schopná spolupracovat s více muži v týmu, nebo vás rovnou poslali domů kvůli etnickým předsudkům? Máte pocit, že když jdete z úřadu práce, tak na vás koukají skrz prsty? Zajímalo by vás, proč vám zaměstnavatelé pokládají takové otázky a proč mají takové předsudky? Dozvíte se nejen to, ale naučíme se také na tyto situace rychle a efektivně reagovat.

Všechny tyto postupy a metody čerpá lektorka ze své praxe, kdy mezi svými zaměstnanci řešila nejen rasové a genderové rozpory, ale také násilí na pracovišti, sexuální obtěžování a další vyhrocené situace. Lektorka pracovala v mezinárodní společnosti s pracovními týmy i ze zemí jako je JAR, Brazílie, Ekvádor, Mexiko, Indie a má bohaté zkušenosti s různými postoji k menšinám.