Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
chobotni_e:

Silné stránky osobnosti


Každý člověk je jedinečný a každý má v něčem náskok nad ostatními. Jak se stát úspěšným a spokojeným právě se svým životem? Jaké vlastnosti byste měli rozvíjet pro dosažení tohoto cíle? Chcete být zdravý, mít šťastnou rodinu, nebo vydělat mnoho peněz? Priority každého jedince jsou různé, stejně jako silné stránky jejich osobností.

Hlavním cílem kurzů, zaměřených na rozvoj silné stránky osobnosti je nejdříve Vaší silnou stránku objevit a poté jí zdokonalit a vylepšit na největší možnou úroveň. Existuje mnoho způsobů, jak jí objevit v sobě. Může to být například v době, kdy jste chodili do školy a situace v ní Vás naučili některým kvalitám, kterými nyní disponujete. Mohly to být situace, které ovlivnily Váš vzhled na svět a po nich jste se začali cítit jiným člověkem. Příkladů je opravdu mnoho, ale co když tyto silné stránky jste ještě v sobě neobjevili a máte pocit, že jste ordinární člověk, který se ničím neliší od ostatních a splývá s davem, jako kapka vody v oceánu. Někdy se však odlišit se od davu zdá být těžkým úkolem, jelikož každodenní rutina se nemění a život je stejný. Občasné dovolené využíváme především na odpočinek a znovunabýtí sil a na osobnostní rozvoj mnohdy nezbývá čas. Pokud chcete tyto kvality v sobě objevit, zkuste si nejdříve najít člověka, který Vás nečím motivuje. Může to třeba být kolega v práci, nebo nejaká celebrita, která Vás zaujímá. Podívejte se na ně a zamyslete se, co Vás v nich okouzlilo, čím si zasloužili Vaší pozornost? Možná si někdo právě Vás napsal na svůj list idolů. Možná vy také vyvoláváte pozitivní energii, která přitahuje lidi. Pouze o tom ještě nevíte. 

Hlavními stránkami osobnosti, které můžeme ovlivnit sami jsou bezesporu síla vůle a charakteru. Právě tyto dvě stránky osobnosti pomáhají člověku dosáhnout jeho cílů a nalezení úspechu v jeho životě. Když máte silně rozvinuté tyto vlastnosti, každý úkol se poté zdá lehký a myšlenky o odkládání jej na jiný den zmizí samy sebou. Jedinečnou možností, pro rozvoj těchto kvalit je navštěvování speciálních tréninků, které provádímé. Právě na nich  sobě objevíte své silné stránky a zdokonalíte se ve všem, co je Vám dáno. Neváhejte se zapsat do veřejných kurzů včas, dokud jsou ještě volná místa. V dnešní době zájem o duševní rozvoj stále roste, tak nebuďte pozadu!