Professional EducationSleva

Sleva 5 %

z celkové ceny kurzu pro fanoušky Facebook stránky PRODUCA, s.r.o.

Sleva 10 %

z celkové ceny kurzu pro studenty

Sleva 15 %

z celkové ceny kurzu pro 3 a více osob z jedné společnostiŠkolení podle místa


Facebook

Anketa
Při výběru kurzu je pro mě nejdůležitější
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 13 =
Vyřešte tuto jednoduchou otázku a napište odpověď. Např. pro 1+3 napište 4.

Řízení lidských zdrojů


Na co si dát pozor při psaní strukturovaného životopisu?

Kvalitně napsaný životopis je základem pracovního úspěchu. Dávno pryč jsou doby, kdy životopis připomínal takovou obsáhlejší slohovou práci, za kterou by se nemusel stydět ani středoškolský student. Dnes již personalisté a zaměstnavatelé v drtivé většině požadují tzv. strukturovaný životopis, který je sice o dost kratší, než životopis klasický, ale i tak v něm lze „nasekat“ celou spoustu chyb. Pojďme se společně podívat na chyby, kterých byste se měli při psaní svého životopisu vyvarovat.

Vezměte si oblek, kostýmek, usmívejte se a snažte se o sobě říct jen to nejlepší. Tak by se daly shrnout všechny rady, které si můžete přečíst v časopisech a internetových poradnách. Podle těchto rad byste měli být přece na pohovoru úspěšní, ale proč tedy nejste? Proč vám nezavolali a ani si vás na pohovor nepozvali? Proč dali přednost jinému uchazeči? Vždyť jste přece pro to udělali vše…

Nabízíme vám nahlédnutí do toho, jak funguje výběrové řízení na pracovní pozici, ukážeme si, jak přemýšlí nadřízený a personalista, když si vybírá zaměstnance. V praktických kurzech Jak napsat životopis a motivační dopis a Pracovní pohovor nebudeme mluvit o teoretických obecných věcech, ale vyzkoušíte si reálné situace, které vás na pracovním pohovoru potkají nebo mohou potkat. Vyzkoušíte si také roli zaměstnavatele, který hledá pracovníka a podíváte se na celý pohovor z úplně jiného pohledu. Je pravda, že napsat životopis zvládne každý, ale každého na pohovor nepozvou. Napište si životopis tak, abyste se v něm co nejvíce prosadili, ukázali co umíte.

Řízení lidských zdrojů

Co vás dostane na vrchol v každém podnikání? Tajemství je správné využití všech zdrojů! Ať už děláte cokoli, vaším nejdůležitějším nástrojem jsou lidé. Poznejte zásady řízení lidských zdrojů – dozvíte se víc o svém týmu, naučíte se rozeznat potenciál v lidech kolem sebe a dovést je na špičku jejich schopností! Kurzy řízení lidských zdrojů Produca vám odhalí vše, co budete jako personalista či manažer týmu potřebovat. Školení vedou zkušební odborníci na HR v našich vlastních, dobře dostupných prostorách. Informace na kurzech řízení lidských zdrojů vám podáme efektivní, přehlednou formou, v souladu s nejnovějšími poznatky a aktuální verzí zákoníku práce. Zajímá vás účinné řízení lidských zdrojů? Produca je tu pro vás!